REKLAMA:

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia!

religia
30.01.2017 r., godz. 06.00
Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie w najbliższą środę, 1 lutego. Do wspólnej modlitwy zachęcają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa.

Wieczory Uwielbienia w „Duchu” przyciągają coraz więcej osób i to w różnym wieku. Przychodzą dzieci, młodzież, dorośli i ci bardziej dojrzali. Jedni idą tam z ciekawości, inni chcą się pomodlić, a jeszcze inni szukają tego „czegoś” w swoim życiu. Jedno jest pewne – nikt nie wychodzi taki sam. Obecność żywego Jezusa w Najświętszym Sakramencie odmienia ludzkie serca, wypełnia je miłością, radością i pokojem, pozwala przebaczyć, oczyszcza i uwalnia od codziennych problemów.

Ważne jest, że spotkania te odbywają się w pełnej wolności – nikt nie zmusza do śpiewania, nikt nie odpytuje ze znajomości katechizmu, nikt nic nie musi. W każdą pierwszą środę miesiąca możesz przyjść do kościoła pw. Ducha Świętego, usiąść, posłuchać, rozejrzeć się i po prostu się przekonać, czym jest modlitwa uwielbienia.

Do udziału w najbliższym Wieczorze Uwielbienia, który odbędzie się w środę, 1 lutego w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie, zapraszają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

Dlaczego powinniśmy wielbić Boga? Co na ten temat mówi Biblia? Jakie znaczenie ma ono dla naszej modlitwy i życia jako chrześcijanie? Odpowiada Karol Sobczyk ze wspólnoty Głos na Pustyni:
RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: