REKLAMA:

Zabawa choinkowa z Klubem Abstynenta Ostoja [foto + video]

społeczeństwo
29.01.2017 r., godz. 19.40
Zabawa choinkowa z Klubem Abstynenta Ostoja, 28.01.2017 r.
Około 200 dzieci wzięło udział w zabawie choinkowej zorganizowanej już po raz dwudziesty przez stowarzyszenie Klub Abstynenta Ostoja w Zambrowie. Były piosenki, wspólne tańce, przedstawienie, poczęstunek i słodkie prezenty.

Funkcjonujący w naszym mieście Klub Abstynenta Ostoja zorganizował wczoraj zabawę choinkową dla dzieci ze szkół podstawowych Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Długoborzu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i rodzin należących do Klubu Abstynenta. Impreza odbyła się w Miejskim Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. W sumie w „choince” uczestniczyło około 200 dzieci.

Zabawa rozpoczęła się od przedstawienia zambrowskiego Teatru Form Różnych. Dzieci zobaczyły na scenie, m.in. Kopciuszka i Czerwonego Kapturka. Widowisko dostarczyło maluchom wiele radości. Na twarzach najmłodszych zagościły uśmiechy, a gromkie brawa na zakończenie były potwierdzeniem, że występ bardzo spodobał się publiczności. Kolejnym elementem wczorajszej imprezy była dyskoteka, którą poprowadził Jacek Kalupa. Podczas tańców ks. Grzegorz Kierski z młodzieżą z parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie zachęcali wszystkich uczestników do wspólnych pląsów inicjując różnego rodzaju zabawy. Jak na prawdziwą choinkę przystało, nie zabrakło również Mikołaja z prezentami. Tego dnia każde dziecko dostało paczkę.

Zarząd i członkowie Klubu Abstynenta Ostoja serdecznie dziękują za pomoc w organizacji zabawy choinkowej sponsorom:
- Waldemar Soczyński – Aranżacja Ogrodów,
- PHU Anna,
- Sklep Meblowy „Pieer”,
- Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie,
- Bank Spółdzielczy w Zambrowie,
- Hurtownia Ogrodnicza Zorza,
- Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Spółka z o.o.,
- Hurtownia Budowlana „Golchem”,
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zambrowie,
- PPHU Astech Andrzej Suwalski,
- Usługi Pogrzebowe – Andrzej Bałazy,
- Usługi Remontowo-Budowlane - Andrzej Wojno,
- Piekarnia w Rutkach - Bronisław Zelerowicz,
- Kancelaria Kredytowa – Hubert Łuniewski,
- Firma „Adamex” – Sufity Napinane,
- Sp. Jawna – Kowalczyk, Tymiński, Rokicki,
- PHU „Tytan” - Grzegorz Gosiewski.

Zarząd Klubu Abstynenta OSTOJA składa szczególne podziękowania dyrektorowi Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie Ryszardowi Ogrodnikowi za udostępnienie sali oraz Teatrowi Form Różnych z Zambrowa za wspaniałe przedstawienie dla najmłodszych.RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: