REKLAMA:

Uczniowie „Czwórki” na nartach

rekreacja/wypoczynek
26.01.2017 r., godz. 17.00
Uczniowie „Czwórki” na nartach
Uczyli się szusować pod okiem instruktorów. Mowa o uczniach Szkoły Podstawowej Nr 4, którzy zimowe ferie rozpoczęli od narciarskiego szaleństwa w Rybnie.

W miniony poniedziałek i wtorek uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 wyjechali na narty do pobliskiego Rybna koło Łomży. Grupa 40 dzieci z klas II-VI przez dwa dni szlifowała formę szkoląc się w technice narciarskiej.

Głównym celem wyjazdu było poznanie zasad bezpiecznego wypoczynku na śniegu i w czasie ferii, a przede wszystkim nauka jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Jak się okazało, wcale nie jest to takie proste, ale daje też mnóstwo radości. Mali narciarze mogli pokonywać swoje lęki i poczuć wielką radość z choćby małych postępów.

Pogoda podczas pobytu dzieci na stoku była znakomita. Był lekki mróz, prawie bezchmurne niebo oraz brak wiatru. Dzieci mogły w pełni oddać się białemu szaleństwu na świeżym powietrzu.

Organizator wyjazdu oraz jednocześnie instruktor narciarstwa i snowboardu nauczyciel w-f zambrowskiej „Czwórki” Rafał Dmochowski zdradził nam, że za rok planuje częstsze wyjazdy do znajdującego się niedaleko naszego miasta Rybna.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: