REKLAMA:

W sobotę kolejny halowy turniej oraz sparing Olimpii

samorząd
26.01.2017 r., godz. 16.00
Przed nami kolejny halowy turniej piłki nożnej organizowany przez ZKS Olimpia. Tym razem rywalizować będą chłopcy z rocznika 2005 i młodsi. Tego samego dnia drużyna seniorów Olimpii rozegra czwarty sparing przed rundą wiosenną.

W hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005 i młodszych o Puchar Wójta Gminy Zambrów. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 stycznia. Patronat nad imprezą sprawuje Zambrowski Portal www.zambrow.org.

Udział w turnieju potwierdziło 10 klubów piłkarskich z naszego regionu: Ruch Wysokie Mazowieckie, Jedynka Węgrów, Pogoń Łapy, Orzeł Siemiatycze, MŁKS Łomża, Piłkarski Talent Ełk, Warmia Grajewo, Hetman Białystok, Olimpia Zambrów I i Olimpia Zambrów II.

Sobotnie rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do godz. 16:15. W tym czasie odbędzie się 27 spotkań, w tym 20 spotkań grupowych, 2 półfinały oraz 5 meczów o poszczególne miejsca w turnieju. Mecze rozgrywane będą po 12 minut.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do kibicowania podczas sobotniego Halowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2005 i młodszych o Puchar Wójta Gminy Zambrów. Wstęp na trybuny wolny!

Przypomnijmy, że 14 stycznia w hali sportowej MG1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2007 i młodszych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów. Wówczas najlepsza okazała się pierwsza drużyna Olimpii Zambrów. Tydzień później, o puchar Burmistrza Miasta Zambrów, rywalizowali chłopcy urodzeni w roku 2009 i młodsi. W drugim turnieju ponownie zwyciężyła ekipa Olimpii Zambrów I. Fotorelacje z obu tych turniejów znajdują się w linkach pod artykułem.

Poniżej harmonogram spotkań dwóch drużyn Olimpii Zambrów:
:: godz. 9:00 Olimpia Zambrów I – Ruch Wysokie Mazowieckie
:: godz. 9:15 Olimpia Zambrów II – MŁKS Łomża
:: godz. 10:05 Olimpia Zambrów I – Orzeł Siemiatycze
:: godz. 10:20 Olimpia Zambrów II – Hetman Białystok
:: godz. 11.40 Olimpia Zambrów I – Jedynka Węgrów
:: godz. 11:55 Olimpia Zambrów II – Piłkarski Talent Ełk
:: godz. 13:20 Olimpia Zambrów I – Pogoń Łapy
:: godz. 13:35 Olimpia Zambrów II – Warmia Grajewo

Harmonogram spotkań finałowych:
:: godz. 14:25 półfinał 1A - 2B
:: godz. 14:40 półfinał 1B - 2A
:: godz. 14:55 mecz o IX miejsce
:: godz. 15:10 mecz o VII miejsce
:: godz. 15:30 mecz o V miejsce
:: godz. 15:45 mecz o III miejsce
:: godz. 16:00 mecz o I miejsce

Jednocześnie informujemy, że w sobotę drużyna seniorów Olimpii Zambrów rozegra czwarty sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej II ligi. Podopieczni Piotra Rzepki podejmą przed własną publicznością trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: