REKLAMA:

Spędź ferie w Rutkach-Kossakach na sportowo

zapowiedzi - repertuar
25.01.2017 r., godz. 15.10
Dwie imprezy sportowe w okresie ferii zimowych zorganizuje Dom Kultury w Rutkach-Kossakach dla młodzieży z terenu gminy.

Dom Kultury w Rutkach-Kossakach w okresie ferii zimowych przygotował dla dzieci i młodzieży dwie oferty sportowe. Pierwszą będzie zaplanowany na najbliższą niedzielę, 29 stycznia Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. Początek o godz. 13:00.

Tydzień później, 5 lutego, również w miejscowym Domu Kultury, o godz. 13:00 rozpocznie się Gminny Turniej Futbolu Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. W przypadku obu tych imprez zapisy do udziału w rozgrywkach odbywać się będą w dniu turnieju. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymają puchary, natomiast dalsze lokaty nagradzane będą dyplomami.

Warunkiem udziału w turniejach jest stałe lub czasowe zameldowanie na terenie gminy Rutki. Szczegółowe regulaminy obu imprez znajdują się w załącznikach do tego artykułu.

ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: