REKLAMA:

„Bezpieczna droga” w powiecie zambrowskim

policja
24.01.2017 r., godz. 12.00
W związku z rozpoczęciem ferii zimowych zambrowska drogówka przeprowadziła wzmożone kontrole uczestników ruchu. Niestety, mimo trudnych warunków na drodze, nie obyło się bez mandatów.

W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi, przeprowadzili działania „Bezpieczna droga” na terenie całego powiatu. Miały one na celu m.in. zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu i „eliminowanie” tych, którzy są zagrożeniem na drodze.

Podczas działań mundurowi sprawdzali prędkość, dokumenty, trzeźwość kierowców, czy mają zapięte pasy, a także wywiązywanie się z obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach. W ramach akcji ,,Bezpieczna droga” skontrolowano w ten sposób blisko 70 pojazdów. Ujawniono 28 przekroczeń prędkości i nałożono ogółem na kierujących 39 mandatów karnych.

Policja zapowiada, że tego typu działania na terenie powiatu zambrowskiego będą prowadzone cyklicznie. Jednocześnie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: