REKLAMA:

Przekaż 1% podatku dla OSP w Starym Laskowcu

społeczeństwo
21.01.2017 r., godz. 14.00
Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Laskowcu jest organizacją pożytku publicznego, na rzecz której również można przekazać 1% podatku dochodowego rozliczając się z Urzędem Skarbowym za 2016 rok.

Trwa kampania podatkowa za 2016 r. Każdy z nas w najbliższym czasie będzie decydował, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu rocznym 1% swojego podatku. W ramach cyklu artykułów „Przekaż 1% podatku” prezentujemy osoby i instytucje z Zambrowa, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku.

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Laskowcu jest organizacją pożytku publicznego. Celami stowarzyszenia są: zapobieganie pożarom, udział w akcjach ratowniczych, informowanie o zagrożeniach pożarowych i ekologicznych, prowadzenie działań na rzecz ochrony środowiska, rozwijanie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży oraz prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej. Przy OSP w Starym Laskowcu działają zespół śpiewaczy „Laskowianki” i Koło Gospodyń Wiejskich ze Starego Laskowca.

Każdy, kto chce wesprzeć działania Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu wystarczy, że w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2016 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego wpisze KRS 0000135882. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Jeżeli jesteś z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego i w rodzinie masz chorą osobę, która jest podopieczną fundacji mającej status organizacji pożytku publicznego i można na rehabilitację tej osoby przekazywać 1% podatku w ramach kampanii PIT, zgłoś się do redakcji Portalu Zambrow.org (osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail). Nie odmówimy żadnej osobie potrzebującej, ani organizacji.

W kolejnych artykułach z cyklu „Przekaż 1% podatku” będziemy prezentować stowarzyszenia i prywatne osoby potrzebujące pomocy z Zambrowa i powiatu zambrowskiego, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku. Warto poznać potrzeby lokalne i wesprzeć tych, którzy żyją blisko nas.


RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: