REKLAMA:

Pierwsze wzmocnienie Olimpii. Mocne nazwisko wśród testowanych piłkarzy

sport
20.01.2017 r., godz. 12.45
Olimpii Zambrów udało się pozyskać nowego, w dodatku bramkostrzelnego obrońcę. To Michał Kołodziejski, który ostatnio występował na boiskach III ligi. To pierwsze wzmocnienie zambrowskiego klubu przed rundą wiosenną.

Olimpia Zambrów zakontraktowała Michała Kołodziejskiego. Zawodnik przeszedł do zambrowskiego klubu z III-ligowego Świtu Skolwin Szczecin. Umowa zawodnika z Olimpią będzie obowiązywała do końca obecnego sezonu.

Michał Kołodziejski to 23-letni obrońca. Jest wychowankiem Chemika Police. Ostatnie 1,5 roku występował w trzecioligowym Świcie Skolwin Szczecin. W minionej rundzie zaliczył tam w sumie 16 występów ligowych (wszystkie w pełnym wymiarze), w których udało mu się zdobyć aż siedem bramek.

Z pewnością nie będzie to jedyne wzmocnienie biało-niebieskich przed rundą wiosenną. Klub testuje obecnie kilku zawodników. Wśród nich jest 23-letni Arkadiusz Fabiański. Jego starszy brat Łukasz (reprezentant Polski) broni bramki w walijskim klubie Swansea City, ale w papierach ma już Arsenal, Legię i Lecha. W minioną środę młodszy Fabiański zagrał w drugiej połowie sparingu zambrowskiego klubu przeciwko pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Mecz zakończył się porażką Olimpii 2:0. Obie bramki padły w samej końcówce spotkania. Pierwsza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, natomiast druga - z rzutu karnego.

Ponadto w zambrowskim klubie na testach ma pojawić się kolejny bramkarz. Będzie nim Dawid Deptuła z Hetmana Białystok, który ma być sprawdzany w przyszłym tygodniu podczas obozu dochodzeniowego.

Do tej pory po rundzie jesiennej Olimpię opuściło pięciu graczy: Mariusz Gogol, Jakub Cesarek, Przemysław Jastrzębski, Maciej Humerski i Bartosz Biel. Ten pierwszy pożegnał się z klubem ze względu na wyjazd za granicę, drugi – dostał wolną rękę na szukanie nowego klubu, a trzeci - ma trafić na półroczne wypożyczenie do innego zespołu. Humerski natomiast podpisał ostatnio półroczny kontrakt z trzecioligowym Widzewem Łódź, a Biel trafił do ligowego rywala Olimpii – Kotwicy Kołobrzeg.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: