REKLAMA:

Dzień Babci i Dziadka w MP6 [foto]

edukacja
19.01.2017 r., godz. 16.00
Dzień Babci i Dziadka w MP6
Przedszkolaki z "Szóstki" przez cały tydzień goszczą w przedszkolu swoje babcie i dziadków. Śpiewając, tańcząc i wspólnie się bawiąc, chcą uczcić ich święto.

Przez cały bieżący tydzień przedszkolaki wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 6 świętują Dzień Babci i Dziadka. Zapraszają do przedszkola swoje babcie i dziadków, dla których przygotowały niespodzianki w postaci wspaniałych występów artystycznych. Dziś z aparatem byliśmy na uroczystości w grupach VIII i X.

Dzieci zaprezentowały swoje zdolności artystyczne. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po każdym występie przedszkolaki nagradzane były gromkimi brawami. Udział w uroczystości dostarczył wielu wzruszeń babciom i dziadkom. Na ich twarzach gościły na przemian, to uśmiech, to łzy. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe, że gościły w swoim przedszkolu ukochanych dziadków.

Dopełnieniem były własnoręcznie wykonane prezenty i płynące prosto z małych serduszek życzenia. Nie zabrakło też poczęstunku, o który zadbali rodzice. Każde takie spotkanie było wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości i dumy. Na pewno zapadnie w pamięci na długo zarówno dziadkom, jak i najmłodszym.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: