REKLAMA:

Sukces „Małych Mistrzów” z SP4

edukacja
18.01.2017 r., godz. 18.00
Uczniowie zambrowskiej "Czwórki" zostali laureatami w konkursie ogłoszonym przez Podlaski Szkolny Związek Sportowy. Film promujący program "Mały Mistrz w mojej szkole" bardzo spodobał się jury."

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie w tym roku szkolnym przystąpiła do programu „Mały Mistrz”, w którym uczestniczą kl. IA i IB. Dzieci w trakcie ciekawych zajęć wychowania fizycznego zdobywają kolejne sprawności. Aktualnie posiadają już sprawność tancerza-gimnastyka, piłkarza i pływaka.

Praca pierwszoklasistów jest systematycznie dokumentowana. Powstała dotychczas bogata galeria zdjęć i krótkie filmiki. Autorkami filmu, który zmontowała Edyta Kossakowska-Wołpiuk są: Iwona Wiaksa, Monika Chaberek, Wioletta Walasek.”

- „Kiedy Podlaski Szkolny Związek Sportowy ogłosił konkurs na film promujący program „Mały Mistrz w mojej szkole”, wzięliśmy w nim udział i odnieśliśmy duży sukces. Nasz film bardzo się spodobał komisji konkursowej i zostaliśmy laureatami. – mówią nauczyciele realizujący program „Mały Mistrz”.

W nagrodę za udział i zwycięstwo w konkursie uczniowie oraz nauczyciele otrzymali koszulki z logo programu oraz pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy sukcesu!


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: