REKLAMA:

Studenci Uniwersytetu Muzycznego wystąpią w PSM

kultura
17.01.2017 r., godz. 21.30
Studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku z klasy wokalistyki ad. dra hab. Adama Zdunikowskiego, wystąpią jutro w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie.

Już jutro, 18 stycznia przed zambrowską publicznością zaprezentują się studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku z klasy wokalistyki ad. dra hab. Adama Zdunikowskiego:
:: Nazar Kachala – tenor,
:: Krystian Leszczyński – baryton,
:: Wojciech Urbanowski – bas,
:: Kamil Wróblewski – tenor.

Przy fortepianie zasiądzie Małgorzata Marczyk, którą zambrowianie mieli okazję już posłuchać podczas koncertów w Centrum Kultury. Swoją edukację muzyczną pianistka rozpoczęła w Państwowej Szkole Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku w klasie fortepianu prof. Jerzego Maciejewskiego. Część studiów odbyła w Estonian Academy of Music and Theatre w Tallinie w Estonii. Koncertuje jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą. Od 2014 roku współpracuje z Filharmonią Narodową współtworząc tzw. Małą Estradę – występuje w koncertach Działu Koncertów dla Dzieci i Młodzieży. Obecnie pracuje jako pianista-akompaniator w Zakładzie Wokalistyki Wydziału Instrumentalno – Pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Jutrzejszy koncert w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie rozpocznie się o godzinie 18.00. W programie znajdą się pieśni oraz arie największych kompozytorów, takich jak: W. A. Mozart, G. Bizet, P. Czajkowski, M. Karłowicz, I. J. Paderewski, P. Łukaszewski.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: