REKLAMA:

Zapraszamy na spotkanie klubu „Polonia Christiana”

zapowiedzi - repertuar
17.01.2017 r., godz. 16.00
Łomżyński Klub "Polonia Christiana" zaprasza do udziału w jutrzejszym spotkaniu z prezesem Fundacji Ad Arma Jackiem Hogą. Tematem będzie "Moralny obowiązek obrony a prawo do posiadania broni".

Najbliższe spotkanie Klubu "Polonia Christiana" odbędzie się w środę, 18 stycznia w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego w Łomży przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166. Tematem głównym będzie „Moralny obowiązek obrony a prawo do posiadania broni”. Wykład poprowadzi prezes Fundacji Ad Arma Jacek Hoga.

Fundacja Ad Arma jest organizacją, jak sama pisze, oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w spotkaniu. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.Klub „Polonia Christiana” w Łomży tworzą ludzie związani z Łomżyńskim Środowiskiem Wiernych Tradycji Łacińskiej, łomżyńskim oddziałem „Civitas Christiana” oraz Łomżyńskim Klubem Myśli Patriotycznej. Klub jest związany z dwumiesięcznikiem „Polonia Christiana” wydawanym przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: