REKLAMA:

Zgłoś drużynę do Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia

zapowiedzi - repertuar
17.01.2017 r., godz. 12.20
Grasz w drużynie niezrzeszonej? Chcecie zmierzyć się z innymi? Aktywnie spędzić czas? Zgłoście się do turnieju piłki nożnej organizowanego przez ZKS Olimpia.

Zambrowski Klub Sportowy "Olimpia" zaprasza do udziału w XIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia, który odbędzie się w sobotę, 11 lutego. Rozgrywki będą miały miejsce w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Aktualnie trwają zapisy do udziału w turnieju. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 lutego w biurze ZKS Olimpia lub bezpośrednio u Zbigniewa Stańczyka pod numerem telefonu 501 867 920.

Przypomnijmy, że ostatni Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia odbył się 13 grudnia 2015 roku. Wówczas pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Grupa Biznes Wysokie Mazowieckie, na drugim znalazła się ekipa Elektro Zambrów, a na trzecim – Dobroplast Zambrów.

W imieniu organizatorów zapraszamy zainteresowane drużyny niezrzeszone do zgłaszania się do udziału w turnieju.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: