REKLAMA:

Darmowe zajęcia językowe w Linguo!

społeczeństwo
14.01.2017 r., godz. 12.00
Nadchodzące ferie zimowe zapowiadają się wyjątkowo interesująco. Śnieg ma sypać, mróz ściskać, a zima trzymać. Jednak w naszym mieście na dzieci czekają nie tylko atrakcje związane ze sportami zimowymi, ale również możliwość uczestnictwa w zimowej gimnastyce językowej. Co w nadchodzące ferie łączy śnieg i angielski w szkole Linguo? Są całkowicie za darmo i dają mnóstwo frajdy!

Darmowy angielski w szkole językowej Linguo w wakacje to już niemal tradycja. Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie, nauczyciele z placówki przy ul. Wyszyńskiego 3A w Zambrowie zdecydowali o zorganizowaniu takiego kursu również w trakcie tegorocznych ferii zimowych.

Zajęcia w czasie ferii odbywać się będą w oddziałach szkoły w Łomży, Zambrowie oraz Ostrowi Mazowieckiej. Przewidziano aż 120 miejsc dla dzieci w 4 grupach wiekowych 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 oraz 11-12 lat.

- „W tym roku przewidzieliśmy również ferie z językiem niemieckim. Odbywać się one będą w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Zambrowie też w 4 grupach wiekowych 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 oraz 11-12 lat. Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone w dwóch turach. Pierwsza to pierwszy tydzień ferii, a druga w drugim tygodniu ferii.” – mówi Anna Wieczorek ze Szkoły Językowej Linguo.

Fakt, że zajęcia są darmowe, nie oznacza, że jakość kursu będzie niższa niż poziom, który Linguo oferuje na co dzień. Wykwalifikowani lektorzy, zajęcia również z native-speakerami, gry i zabawy językowe, nauka w małych grupach - to standard znany z poprzednich edycji akcji. Jednak tym razem to nie jedyna zachęta. Atrakcją z pewnością będą najnowsze narzędzia dydaktyczne, takie jak: specjalistyczne programy komputerowe i tablice multimedialne.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.linguo.com.pl, facebooku oraz w sekretariatach placówek Linguo oraz pod numerami telefonów w:

:: Łomży tel. 600-708-201,
:: Zambrowie tel. 533-233-707,
:: Ostrowi Mazowieckiej tel. 536-976-976.RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: