REKLAMA:

Zabawa karnawałowa ¦DS

edukacja
14.01.2017 r., godz. 11.15
Zabawa karnawałowa ¦DS, 12.01.2017 r.
Podopieczni ¦rodowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie i uczniowie Specjalnego O¶rodka Szkolno-Wychowawczego integrowali się w czwartek podczas zabawy karnawałowej.

Podopieczni ¦rodowiskowego Domu Samopomocy w Zambrowie go¶cili w czwartek, 12 stycznia młodzież wraz z wychowawcami - Ann± Pogorzelsk± i Jackiem Raciborskim oraz dyrektor Katarzynę Jakimiuk–Baran ze Specjalnego O¶rodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Celem spotkania była integracja osób niepełnosprawnych oraz zaprezentowanie placówki, sposobu jej funkcjonowania oraz pokazanie możliwo¶ci, jakie stwarza dla swoich podopiecznych.

Gospodarze o¶rodka zaprezentowali placówkę oraz swoje rękodzieła. Pozostaj±c w klimacie karnawału wszyscy integrowali się przy zabawie. Zgodnie z tradycj± karnawałow± tego dnia każdy odnalazł się w klimacie zabawy i różnych rytmach hitów muzycznych minionego roku. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Stworzona atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie oraz poznaniu się. Wiele rado¶ci i u¶miechu sprawiły tańce, gry i zabawy.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Je¶li chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: