REKLAMA:

V WOŚP-owy Turniej Streetballowy [foto]

sport
13.01.2017 r., godz. 21.00
V WOŚP-owy Turniej Streetballowy
Tylko cztery drużyny wzięły udział w V WOŚP-owym Turnieju Streetballowym, który był kolejną sportową imprezą zorganizowaną w ramach XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zambrowie. Zwycięzcami została drużyna o nazwie 500+.

V Turniej Streetballowy w ramach XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się dzisiaj, 13 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4. Była to druga impreza przeprowadzona w ramach tegorocznej kwesty w Zambrowie.

W turnieju uczestniczyły tylko cztery drużyny: Dżastiny, Dżefersony, Kozy i 500+. Każda z nich, chcąc przystąpić do turnieju, musiała wrzucić do puszki WOŚP przynajmniej 50 zł.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Następnie odbyły się mecze o poszczególne miejsca na podium. Zespoły występowały w trzyosobowym składzie. Zgodnie z regulaminem rozgrywki toczyły się na boisku o wymiarach 14x15m. Zwycięzcą meczu zostawała ekipa, która jako pierwsza zdobyła 21 pkt.

Po niezwykle zaciętych i emocjonujących zmaganiach pierwsze miejsce zajęła drużyna 500+, drugie ekipa Dżastiny, zaś trzecie – Kozy.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. 500+
2. Dżastiny
3. Kozy
4. Dżefersony

Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Nagrody wręczał jeden z wolontariuszy - Bartosz Dmochowski.

Przypominamy, że tegoroczny Finał WOŚP w Zambrowie rozpoczął się już w ubiegłą niedzielę, 8 stycznia. Wówczas w sali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 zorganizowano Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Zambrowskiego.

Kolejna impreza w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia, podczas Wielkiego Finału. Tego dnia po raz 18. w hali MG1 rozegrany zostanie Turniej o Puchar Burmistrza w Piłce Nożnej. W międzyczasie w hali MG1 datki do puszki wrzucą panie, które skorzystają z usług malowania paznokci. Do wspólnego kwestowania na rzecz WOŚP zachęcać będzie również grupa płetwonurków Scubamaniak. W godzinach 14:00 – 17:00 na Pływalni Miejskiej „Delfin” będzie można w stroju nurka z całą aparaturą, wrzucić datki do puszki umieszczonej na dnie basenu.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: