REKLAMA:

Znamy gwiazdy na Dni Zambrowa i Pożegnanie Lata

zapowiedzi - repertuar
13.01.2017 r., godz. 12.40
Finalista programu X-Factor Grzegorz Hyży to główna gwiazda sobotniego koncertu w czasie tegorocznych Dni Zambrowa. W niedzielę imprezę zwieńczy koncert zespołu Defis. Gwiazdą tegorocznego Pożegnania Lata będzie natomiast grupa VIDEO.

Tegoroczne Dni Zambrowa rozpoczną się w drugim tygodniu czerwca. Jak zwykle w ciągu tygodnia w Zambrowie odbywać się będzie wiele imprez kulturalnych i sportowych. Koncerty finałowe zaplanowano na weekend - 10 i 11 czerwca.

Znamy już główną gwiazdę XXI Dni Zambrowa. Na sobotnim koncercie wieczorem przed mieszkańcami Zambrowa i gośćmi wystąpi Grzegorz Hyży.

Kariera Hyżego rozkwitła w 2013 roku, kiedy to wziął udział w talent show telewizji TVN - „X Factor”. Zakwalifikował się on do finału, w którym zaśpiewał razem z Rea Garveyem z zespołu Reamonn. W kwietniu 2014 roku Hyży wydał swój debiutancki singiel „Na chwilę” - szybko trafił on do czołówki polskich list przebojów. Miesiąc później odbyła się premiera jego pierwszego albumu pod tytułem „Z całych sił”. W ciągu ostatnich lat wyprodukował dziesiątki płyt i setki utworów, jak np. „Ważne” Mezo i Kasi Wilk, czy „Małe rzeczy” Sylwii Grzeszczak.

W niedzielę XXI Dni Zambrowa zwieńczy koncert zespołu Defis. Grupa ta i jej wokalista 22-letni Karol Zawrotniak trafili na szczyt listy przebojów grającego muzykę taneczną radia Vox FM. Teledysk do piosenki „Niespotykany kolor” czy „Tak bardzo tego chcę” jest hitem nie tylko w sieci. O popularności przebojów świadczą także liczne remixy, jakie co chwila pojawiają się w sieci. Zespół prezentuje nowe oblicze polskiego disco i dance. Przed nim na zambrowskiej scenie w niedzielę wystąpi także grupa Loverboy.

Wiemy także, kto będzie gwiazdą wieczoru „Pożegnania Lata 2017”. Będzie to grupa VIDEO, która od lat zdobywa serca publiczności w całym kraju. VIDEO to prawdziwa fabryka przebojów, grająca nowoczesny, melodyjny, gitarowy rock ze znakomitymi, pełnymi szczerości, ale i dobrego humoru tekstami wokalisty Wojtka Łuszczykiewicza. Wcześniej na scenie zaprezentuje się także grupa Reggaeside.

Zapraszanie gwiazd polskiej sceny rozrywkowej to tradycja kontynuowana już od 20 lat w naszym mieście. Przypomnijmy, że w czerwcu 2016 roku w Zambrowie wystąpili Grzegorz Markowski z zespołem Perfect, Ivan Komarenko, B-QLL i MIG, a w sierpniu na „Pożegnaniu Lata 2016” gwiazdą był zespół Daab. W 2015 roku przed zambrowską publicznością w czasie Dni Zambrowa wystąpili: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Power Play, After Party i Boys, a na Pożegnaniu Lata - Mesajah. Wcześniej na zambrowskiej scenie zagrali również m.in.: Maryla Rodowicz, Exaited, Masters, Bajm, Marcin Siegieńczuk, Ira, Maciej Maleńczuk, Kombi, zespół VIDEO, Muniek Staszczyk z zespołem T.LOVE, Robert Gawliński – WILKI, Mietek Szcześniak, Natalia Kukulska, Ewelina Flinta, Robert Chojnacki, Andrzej Krzywy – DeMono, czy Golec uOrkiestra. Na zaproszenie MOK-u w Zambrowie byli też Brathanki, Skaldowie, Lady Pank, Czerwone Gitary oraz Ich Troje.

Poniżej w materiałach filmowych przypominamy, jak wyglądały ubiegłoroczne XX Dni Zambrowa oraz Pożegnanie Lata.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: