REKLAMA:

Klub Amazonek już jako stowarzyszenie

społeczeństwo
12.01.2017 r., godz. 15.00
Zambrowskie amazonki spotkały się po raz pierwszy w tym roku. W dodatku już jako członkinie nowo powstałego stowarzyszenia.

Pierwsze spotkanie Klubu Amazonek w nowym roku odbyło się w miniony poniedziałek, 9 stycznia w kawiarence Volo Cafe. W spotkaniu uczestniczyło kilka kobiet z Zambrowa i okolic będących w trakcie lub po leczeniu nowotworu piersi. Było to spotkanie opłatkowe.

Zambrowskie „Amazonki” spotkały się po raz pierwszy już jako pełnoprawne członkinie Stowarzyszenie Amazonek w Zambrowie. Jak mówi inicjatorka powstania klubu Barbara Reinke, dość długo trwały związane z rejestracją stowarzyszenia formalności, ale w końcu można sie już pochwalić osiągniętym celem.

- „Jak zwykle takie spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Życzyłyśmy sobie zdrowia, bo to najważniejsze. Omówiłyśmy też plany na ten rok.” - mówi Barbara Reinke.

Przypominamy, że spotkania Klubu Amazonek odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00. W dniu zajęć prowadzone są również dyżury dla kobiet, które nie mają odwagi przyjść na spotkanie, a chciałyby porozmawiać o chorobie. Dyżur będzie prowadzony w godz. 16.00 – 17.00 w kawiarence Volo Cafe oraz telefonicznie pod nr 86 475 08 87 lub 603 514 352.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w spotkaniach Klubu.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: