REKLAMA:

Zgłoś się do udziału w I Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Pastorałek

zapowiedzi - repertuar
09.01.2017 r., godz. 12.40
I Powiatowy Przegląd Pieśni i Pastorałek to nowa inicjatywa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Na jego uczestników czeka śpiewająca zabawa i mile spędzony czas.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju i Eduklacji Osób Niepełnosprawnych „Naprzeciw” po raz pierwszy organizują Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda …”. Wydarzenie to odbędzie się w SOSW 18 stycznia (środa). Początek o godzinie 10:00.

Do udziału w Przeglądzie organizatorzy zapraszają wszystkich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także osoby dorosłe z terenu powiatu zambrowskiego. W imprezie mogą wziąć udział soliści i zespoły wokalne do 6 osób. Każdy z uczestników musi przygotować jeden utwór - kolędę lub pastorałkę. Występy oceni powołane przez organizatora jury. Pod uwagę brane będą takie czynniki jak: dobór strojów i rekwizytów, walory wokalne, aranżacja oraz interpretacja utworu oraz dobór repertuaru.

Osoby bądź instytucje zainteresowane udziałem w przeglądzie powinny się spieszyć, bowiem termin nadsyłania zgłoszeń mija w najbliższą środę, 11 stycznia. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Długobórz Pierwszy 5
18-300 Zambrów
z dopiskiem: Przegląd „HEJ KOLĘDA”

Patronat nad Przeglądem objął Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: