REKLAMA:

Weź udział w fotograficznym konkursie sylwestrowym!

konkursy
08.01.2017 r., godz. 14.00
Jeszcze nie przysłałeś do nas zdjęcia z sylwestra? Spiesz się, to już ostatni dzień, kiedy możesz to zrobić i wygrać jedną z płyt!

Jeszcze tylko dziś można przesyłać do nas zdjęcia z tegorocznego sylwestra, aby wziąć udział w konkursie. Pochwalcie się zdjęciami z tego wieczoru i wygrywajcie płyty! Jak bawiliście się podczas sylwestra? Wielki bal, impreza u znajomych czy kameralnie w domu? Czekamy na fotki!

Konkurs na najlepsze zdjęcie z sylwestra 2016/2017.

Zasady udziału w konkursie
Na adres redakcja@zambrow.org należy wysłać e-mail w temacie wpisując „Konkurs sylwestrowy”. W treści należy podać imię, nazwisko i nr telefonu oraz oświadczenie:

„Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i posiadam prawa autorskie do załączonych zdjęć, a osoby na nich widoczne wyrażają zgodę na udostępnienie ich wizerunku na stronie www.zambrow.org oraz www.facebook.com w ramach organizowanego przez zambrow.org konkursu sylwestrowego. Ponadto zezwalam wydawcy Portalu www.zambrow.org na opublikowanie tych zdjęć na łamach Portalu oraz www.facebook.com i nie będę z tego tytułu w przyszłości wnosił(a) żadnych pretensji i roszczeń”.

Nie zapomnijcie dołączyć zdjęcia z tegorocznej zabawy sylwestrowej. Pokażcie, jak pożegnaliście miniony rok.

Na fotki czekamy już tylko do północy!

Z przesłanych propozycji wybierzemy najciekawsze, które zaprezentujemy na łamach Zambrowskiego Portalu w Aktualnościach. Następnie uruchomimy sondę internetową, gdzie przez dwa tygodnie każdy będzie mógł zagłosować na zdjęcie, które podoba mu się najbardziej. Autorzy najlepszych trzech fotek otrzymają nagrody płytowe.

Do wygrania jedna z płyt:
:: najnowszy krążek zespołu Masters - "Tylko muzyka"
:: najnowsze DVD kabaretu Ani Mru-Mru - "Skurcz"
:: ostatni album Urszuli - "Eonu snu"

Zapraszamy do zabawy!
RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: