REKLAMA:

Zapraszamy na Wieczór Chwały

religia
08.01.2017 r., godz. 11.25
Ksiądz dziekan Jerzy Samsel oraz Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Wieczernik" serdecznie zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic do wspólnej modlitwy podczas dzisiejszego Wieczoru Chwały.

Tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” organizuje wspólne uwielbienie Pana w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Najbliższy Wieczór Chwały zaplanowano na dziś, 8 stycznia po mszy o godz. 18.00.

Co to znaczy, że jesteś chrześcijaninem? Co cię naprawdę rozpala? A może czujesz się wypalony? Albo pragniesz obmycia z brudu grzechu i bólu oraz orzeźwienia i odświeżenia wiary? – odpowiedzi na te pytania znajdziesz podczas dzisiejszego Wieczoru Chwały w „Trójcy”.

- „Jest tylko jedna droga prowadząca do celu – spotkać osobiście Jezusa. Przyjdź On czeka na ciebie! – zachęcają organizatorzy.

W imieniu ks. dziekana Jerzego Samsela i Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” serdecznie zapraszamy wszystkich na niedzielny Wieczór Chwały.
RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: