REKLAMA:

Siatkarskie „wielkie granie” już jutro

zapowiedzi - repertuar
07.01.2017 r., godz. 16.35
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zambrowie rozpocznie się już jutro. Wszystkich miłośników siatkówki zapraszamy na turniej do hali ZS1.

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W Zambrowie „wielkie granie” rozpocznie się już jutro od Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Zambrowskiego. Siatkarze zagrają w hali przy Zespole Szkół Nr 1. Start o godzinie 9:00.

W turnieju udział weźmie 10 drużyn: Bestios Białystok (III liga Podlaska), KS Dream Ełk (III liga Warmińsko-Mazurska), JIMI Zambrów, BŁYSK Łomża (ubiegłoroczny triumfator), SKS Żubr Zambrów, UKS Start Szepietowo, MKS Ruch Wysokie Mazowieckie (III liga Podlaska), Agrobiznes Łomża, Ryśki Zambrów i Kulesze Kościelne. Drużyny te zostaną podzielone na dwie grupy.

Mecze w grupach będą rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Następnie zostanie rozegrana runda finałowa. Wszystkie spotkania będą składały się z 2 setów do 25 pkt. każdy. W przypadku remisu będzie miał miejsce tie-break, czyli dodatkowy set do 15 pkt.

W imieniu organizatorów turnieju zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki siatkowej do gorącego kibicowania drużynom.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: