REKLAMA:

Kolędy rozbrzmiały w Centrum Kultury [foto]

kultura
06.01.2017 r., godz. 22.00
Koncert kolęd w Centrum Kultury w Zambrowie, dn. 06.01.2017 r.
Najpiękniejsze polskie kolędy można było usłyszeć dziś w Centrum Kultury, gdzie Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta MOK z Zambrowa, grupa wokalna "Nutki Nadniemeńskie" oraz Orkiestra "Grodno Junior" z Grodna zagrały koncert pt. "Dzisiaj w Betlejem".

Dzisiejsze święto Objawienia Pańskiego, potocznie nazywane świętem Trzech Króli, niewątpliwie urozmaicił w naszym mieście koncert kolęd w wykonaniu zambrowskiej Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, grupy wokalnej „Nutki Nadniemeńskie” oraz Orkiestry „Grodno Junior” ze Szkoły Muzycznej Nr 1 z Grodna pod batutą Andrieja Gawrylenki. Imprezę poprowadziły Wiktoria Baczewska oraz Natalia Olszewska.

Zebrana publiczność wysłuchała najpiękniejszych polskich kolęd, m.in. „Anioł pasterzom mówił”, „Bóg się rodzi”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Do szopy, hej pasterze” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

Warto nadmienić, że już w niedzielę, 8 stycznia w kawiarni Cafe Muza w Centrum Kultury w Zambrowie odbędzie się wieczór kolęd. Przed zambrowską publicznością zaprezentuje się Zespół Instrumentalno-Wokalny „CAMERATA”.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: