REKLAMA:

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia!

religia
03.01.2017 r., godz. 06.30
W środę, 4 stycznia zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Do rozpoczęcia nowego roku we wspólnej modlitwie zachęcają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa.

Nowy rok - nowe postanowienia, nowe wyrzeczenia, a może nowe życie z Jezusem? Może to jest właśnie ten moment, aby pójść za Jego słowem, aby podjąć decyzję przyjęcia Go do swego serca i swojej codzienności. Jeśli chcesz doświadczyć mocy Bożej, przemiany duchowego życia, pogłębić relację ze Zbawicielem, a może po prostu wspólnie się pomodlić, przyjdź w środę na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie i oddaj się Adoracji Najświętszego Sakramentu!

- „Rozpocznij ten rok z Bożym błogosławieństwem. Pozwól, aby Chrystus działał w twoim życiu. Oddaj Mu swoje problemy i żyj w Jego świetle, podążając z Nim każdego dnia. Jeżeli On będzie u ciebie na pierwszym miejscu, to wszystko będzie na swoim miejscu. Pozwól Jezusowi działać!” – mówią organizatorzy.

Wieczór Uwielbienia odbędzie się w środę, 4 stycznia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek po mszy świętej o godz. 18.00. Do udziału we wspólnej modlitwie serdecznie zapraszają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa.


RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: