REKLAMA:

UWAGA: od dziś zmiana organizacji ruchu na placu Sikorskiego w Zambrowie

wiadomości lokalne
29.12.2016 r., godz. 13.45
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że dziś, 29.12 od godzin popołudniowych zmieniona zostanie organizacja ruchu na placu Sikorskiego w Zambrowie. Już od godzin rannych w tym miejscu są instalowane odpowiednie znaki drogowe.

Chodzi o odcinek od skrzyżowania z ul. Podedwornego i ul. Wilsona do skrzyżowania z ul. Białostocką, czyli przy postoju taksówek. Do tej pory ruch w tym miejscu odbywał się jednokierunkowo w stronę ul. Wilsona i ul. Podedwornego. Stan ten był uciążliwy zarówno dla mieszkańców, jak i taksówkarzy mających tam swój postój. Ich pasażerowie musieli bowiem wsiadać do samochodu od strony jezdni, co stanowiło spore zagrożenie. Wiele zgłoszeń w tej sprawie otrzymywał Przewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego Józef Dąbrowski, z którego to inicjatywy podjęto działania w celu zmiany organizacji ruchu w tym miejscu.

Już od dzisiejszego popołudnia ruch na tym odcinku będzie odbywał się od skrzyżowania z ul. Wilsona w kierunku skrzyżowania z ul. Białostocką. Na ul. Białostocką będzie można wyjeżdżać zarówno w kierunku na Białystok, jak i na Warszawę. Należy pamiętać, że droga ta nadal będzie jednokierunkowa.

Ponadto przez około dwa miesiące ustawione będą znaki ostrzegawcze i informacyjne o zmianie organizacji ruchu. Umożliwione będzie również zatrzymywanie pojazdów przy pobliskich sklepach i punktach usługowych. Odpowiednie znaki drogowe będą wskazywały sposób pozostawiania pojazdu na drodze.

Powiat Zambrowski/red.RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: