REKLAMA:

Caritas zaprasza na Wigilię

zapowiedzi - repertuar
22.12.2016 r., godz. 20.00
Zapraszamy osoby starsze, samotne i ubogie na Wigilię do Ośrodka Wsparcia Rodziny w Zambrowie.

Wigilia dla osób samotnych, starszych i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej organizowana przez Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie odbędzie się w piątek, 23 grudnia. Na stołach znajdą się tradycyjne potrawy wigilijne: kapusta z grzybami, pierogi, barszcz czerwony, a także śledź. Wszystko domowej roboty.

Wigilia rozpocznie się jasełkami wystawionymi przez dzieci z teatrzyku działającego pod skrzydłami Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas. Będzie okazja do wspólnego przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń. Po wieczerzy zaplanowano wspólne kolędowanie. Punktem kulminacyjnym będzie wizyta św. Mikołaja, który przyniesie prezenty dla dzieci oraz dorosłych.

Sławomir Tarnowski i Barbara Reinke z zambrowskiego Caritas zapraszają wszystkie osoby samotne, chore i znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej do udziału w Wigilii w Ośrodku Wsparcia Caritas przy al. Wojska Polskiego 49 w Zambrowie. Początek o godzinie 12.00.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: