REKLAMA:

Lodowisko w przyszłym tygodniu?

rekreacja/wypoczynek
13.12.2016 r., godz. 13.20
Miejska ślizgawka w Zambrowie najprawdopodobniej ruszy w przyszłym tygodniu. Kierownictwo pływalni w najbliższych dniach planuje rozpoczęcie tworzenia pokrywy lodowej. Mrozy, jakie zawitały do Zambrowa sprzyjają prowadzeniu tego typu prac.

Trwa montaż urządzeń technicznych lodowiska przed Miejską Pływalnią w Zambrowie. Kierownictwo planuje uruchomić miejską „ślizgawkę” w przyszłym tygodniu, o ile na przeszkodzie nie staną problemy techniczne oraz niesprzyjająca pogoda. Jeśli jednak temperatury będą oscylowały poniżej zera i nie będzie deszczu, kierownictwo pływalni będzie starało się uruchomić zimową atrakcję Zambrowa już w przyszłym tygodniu.

- „Lodowisko jest montowane. Dzisiaj dostaliśmy prąd na lodowisko i będziemy podejmować już próby uruchomienia agregatu.” - powiedział nam kierownik pływalni Jerzy Przychodzeń.

Wiemy już, że ceny za wstęp na lodowisko w tym roku nie ulegną zmianie. Konkretną ofertę cenową dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych na zbliżający się sezon łyżwiarski podamy tuż przed otwarciem lodowiska.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: