REKLAMA:

Darmowa linia autobusowa na Wszystkich Świętych

świąteczne
31.10.2015 r., godz. 07.00
Już jutro wszyscy wybierzemy się na groby naszych najbliższych. Aby ułatwić mieszkańcom Zambrowa dojazd na cmentarze zostanie uruchomiony specjalny autobus, który bezpłatnie dowiezie w okolice cmentarzy.

Wszystkich Świętych to czas, w którym masowo wyruszamy na groby naszych bliskich, odwiedzając cmentarze w całym kraju. W Zambrowie po raz pierwszy zorganizowana zostanie specjalna linia autobusowa dowożąca mieszkańców na cmentarze mieszczące się przy ul. Ostrowskiej i ul. Ks. H. Kulbata. Linia będzie bezpłatna.

Darmowe autobusy kursować będą w niedzielę, 1 listopada. Początkowy przystanek znajduje się na pętli przy ul. Magazynowej. Kolejne przystanki to: Magazynowa GS, ul. Ks. Kulbata, ul. Wolska, aleja Wojska Polskiego (obok sądu), aleja Wojska Polskiego (ZZPB), aleja Wojska Polskiego (obok dawnego RELAX-u), aleja Wojska Polskiego (obok dworca PKS), ul. Piłsudskiego, ul. Ostrowska (obok bramy cmentarza), ul. Ostrowska (CPN), ul. Białostocka i pętla przy szpitalu. W drodze powrotnej autokar będzie zatrzymywał się także przy ul. Marii Konopnickiej.

Jednocześnie przypominamy, że kierowcy muszą się wykazać dużo większą czujnością. W związku z Dniem Wszystkich Świętych wprowadzona została czasowa zmiana organizacji ruchu. O szczegółach tych zmian można przeczytać w naszym artykule: Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych. Sprawdź lokalne zmiany w organizacji ruchu.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy bezpłatnej linii autobusowej, która będzie kursować jutro, 1 listopada, a także plan miasta z kolejno ponumerowanymi przystankami autobusowymi.


MM


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: