REKLAMA:

Stefan Krajewski dziękuje za głosy poparcia

artykuł sponsorowany
30.10.2015 r., godz. 16.30
Moi drodzy!


Opadły nieco emocje związane z tegorocznymi wyborami parlamentarnymi i jeszcze większe – dotyczące ich wyników. To dobra chwila, by pogratulować zwycięstwa moim konkurentom, ale przede wszystkim serdecznie podziękować osobom, które oddały swój głos na mnie. Będąc jednym z tak wielu ubiegających się o mandat poselski, odczytuję swój wynik jako wyraz Waszego zaufania, a to z kolei jako swój wielki sukces. Mam świadomość, że mi, jako człowiekowi, wierzy i ufa tysiące osób i będzie to motorem napędowym moich przyszłych działań.

Nie zasiądę w ławach sejmowych, ale nie oznacza to, że obietnice, które składałem „odkładam na półkę”. Wprost przeciwnie. Wciąż mam te same pomysły i te same cele. Dla ich realizacji będę wciąż działał jako dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz Członek Samorządu Województwa Podlaskiego i Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Obszarów Wiejskich i Ochrony Środowiska. Mam na pewno nie mniej, a może i więcej energii, by je systematycznie realizować.

Polska wieś potrzebuje fachowców, a ja śmiem się takim mienić. Na polskiej wsi urodziłem się, wychowałem, jej służę w ciągu mojego całego życia zawodowego i tego stanu rzeczy zmieniać nie zamierzam. Najbliższe lata to wielki sprawdzian dla tych, którzy będą nadzorować polski sektor rolniczy. A od jego kondycji zależy w dużej mierze sprawność całej gospodarki. Tym, którzy będą odpowiadać za jedno i drugie, życzę energii do działania, sprawności, sił i wytrwałości.

Stefan Krajewski
 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: