REKLAMA:

Tomasz Piórkowski dziękuje wyborcom

artykuł sponsorowany
30.10.2015 r., godz. 13.40
Szanowni Państwo! Drodzy Wyborcy!


Znane są już pełne wyniki niedzielnych wyborów, zatem najwyższy czas, aby za pośrednictwem zambrowskiego Portalu złożyć wyrazy wdzięczności.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w dniu 25 października oddali na mnie swój głos. Okazało się, że w Zambrowie i powiecie zambrowskim KWW KUKIZ`15 podobnie jak w całym kraju był trzecią siłą polityczną. Jestem wdzięczny za zaufanie jakim Państwo obdarzyliście moją osobę i Komitet, który reprezentowałem w naszym powiecie.

Mam świadomość, że kampania jaką prowadziłem tylko i wyłącznie za własne pieniądze oraz konieczność dopilnowania obowiązków służbowych, bardzo mocno ograniczyły możliwość dotarcia do szerszego grona mieszkańców powiatu zambrowskiego, łomżyńskiego i wysokomazowieckiego (z tych dwu ostatnich, jak i z pozostałych obwodów w województwie otrzymałem 369 głosów). Tym bardziej chylę nisko czoło w podziękowaniu za poparcie! To świadczy o tym, że Polacy dojrzewają do przemian ustrojowych, które przywrócą wpływ obywateli na władzę w demokratycznym państwie i ich autentyczną podmiotowość. Jestem gotowy, aby dalej przy Państwa wsparciu walczyć o cele, które stawia sobie chyba największy ruch społeczny od czasów "Solidarności" - Ruch Kukiza.

Samodzielne rządy "Prawa i Sprawiedliwości" muszą zwrócić się ku Narodowi i obywatelom RP, działając dla ich dobra. W innym przypadku partia ta zdezawuuje się i zajmie miejsce obok PO, PSL, SLD i innych ugrupowań działających na szkodę obywateli własnego "państwa w teorii". Wówczas pozostanie już tylko KUKIZ!

Z wyrazami wdzięczności
Tomasz PiórkowskiW następnym tygodniu odbędzie się w Białymstoku zebranie członków i sympatyków KWW KUKIZ’15 podsumowujące kampanię wyborczą i dotyczące budowania trwałych struktur umożliwiających właściwą działalność polityczną Ruchu Kukiza. Zainteresowanych moją dalszą działalnością polityczną zachęcam do odwiedzania mojej strony: www.facebook.com/tomasz.piorkowski.zambrow, jak również do bezpośredniego kontaktu drogą elektroniczną.


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: