REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich – MP1

edukacja
06.10.2015 r., godz. 20.15
Grupa 3- i 4 - latków, op. Justyna Przeździecka, Katarzyna Reczko
Dziś czwarty z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 "Akademia Malucha" w Zambrowie.

W bieżącym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 1 "Akademia Malucha" w Zambrowie funkcjonuje 6 oddziałów liczących w sumie 155 dzieci.

Najmłodszą grupą jest oddział Doroty Kapicy i Elżbiety Jakubiak, do którego uczęszcza 30 maluchów w wieku od 2 do 3 lat. Następną grupę stanowią dzieci 3- i 4-letnie, których wychowawczyniami są Katarzyna Reczko i Justyna Przeździecka. Klasa liczy 28 przedszkolaków. Natomiast Krystyna Kulesza opiekuje się 26 dziećmi w wieku 4 lat.

W Miejskim Przedszkolu Nr 1 funkcjonują dwie grupy 5-latków. Oddział Małgorzaty Wulczyńskiej, Sylwii Jasińskiej i Grażyny Bukowskiej liczy 27 dzieci, natomiast Małgorzaty Kunikowskiej i Hanny Modzelewskiej - 22 pociechy. Najstarszą grupą w Akademii Malucha są 5- i 6- latki. Pod opieką Krystyny Ferenc i Katarzyny Talarskiej w zajęciach uczestniczy 22 przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie. W najbliższym czasie – ostatni artykuł z cyklu „Galeria naszych milusińskich”, w którym zaprezentujemy zdjęcia grupowe z Przedszkola Niepublicznego „Jagódki”.


Galeria przedszkolaków z roku 2015/2016:
:: Galeria naszych milusińskich – MP3
:: Galeria naszych milusińskich - MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP4

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP3
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP4 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: