REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich – MP3

edukacja
05.10.2015 r., godz. 15.50
Grupa 2- i 3-latków, op. Jolanta Burak
Dziś trzeci z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie funkcjonuje 6 oddziałów liczących w sumie 134 dzieci.

Najmłodszą grupą wiekową jest oddział Jolanty Burak, do którego uczęszczają maluchy w wieku od 2 do 3 lat. Grupa liczy 21 dzieci. Następną 24-osobową gromadkę stanowią dzieci 3- i 4-letnie, których wychowawczyniami są Magdalena Jasińska i Kazimiera Kropiewnicka. Kolejna grupą liczącą 23 dzieci w wieku 4 lat zajmuje się Barbara Dołęgowska.

Starszaki, czyli dzieci 5- i 6-letnie, podzielone zostały na trzy grupy. Oddział Iwony Szymańskiej i Wandy Łaskiej liczy 25 dzieci, a Barbary Bukowskiej - 21 pociech. Jedna grupa przedszkolna mieści się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3. Nad 20 dzieci czuwa Grażyna Kurkowska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie. W najbliższym czasie – kolejny artykuł z cyklu „Galeria naszych milusińskich”, w którym zaprezentujemy zdjęcia grupowe z Miejskiego Przedszkola Nr 1.

Galeria przedszkolaków z roku 2015/2016:
:: Galeria naszych milusińskich - MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP4

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP3
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP4 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: