REKLAMA:

Pasowanie pierwszoklasistów w zambrowskiej "Czwórce" [foto+video]

edukacja
01.10.2015 r., godz. 22.40
Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie, w obecności rodziców, starszych uczniów i pracowników szkoły, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

Minął pierwszy miesiąc nauki. Dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych był to czas zapoznania się ze szkołą i nowymi kolegami oraz nową rolą ucznia. Po pierwszych prawie pięciu tygodniach nauki 155 najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie zostało dzisiaj pasowanych na ucznia klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie w obecności sztandaru szkoły. Następnie każde dziecko, poprzez dotknięcie ramienia przez dyrektora olbrzymim ołówkiem, zostało symbolicznie włączone w poczet społeczności szkolnej. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy.

Uroczystość wzbogaciły występy artystyczne członków zespołu „Iskierki”. W programie znalazły się piosenki oraz wiersze skierowane do pierwszoklasistów.

Ostatnim miłym akcentem tego niezwykłego dnia były spotkania w klasach. 

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z dzisiejszego ślubowania i pasowania pierwszoklasistów oraz materiał filmowy z tego wydarzenia.

Wszystkie zdjęcia z uroczystości można obejrzeć na fanpagu naszego Portalu - link.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: