REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich - MP6

edukacja
24.09.2015 r., godz. 17.00
Grupa 5 i 6 latków, op. Justyna Marcak, Katarzyna Pomazańska
Dziś drugi z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 6.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Zambrowie istnieje 13 grup, do których uczęszcza w sumie 303 dzieci.

W "Szóstce" funkcjonują dwie grupy żłobkowe. Pierwsza z nich, prowadzona przez Wiolettę Rokicką, liczy 18 pociech. Do drugiej natomiast uczęszcza 20 dzieci pod opieką Martyny Piech.

3-latki podzielono na trzy grupy. W pierwszej jest 30 maluchów, a opiekują się nimi: Joanna Dąbrowska i Elżbieta Bieńkowska. Do kolejnych grup zapisanych jest po 28 przedszkolaków, nad których wychowaniem czuwają: Małgorzata Boguszewska oraz Barbara Groszfeld.

W przedszkolu istnieją cztery klasy 4-latków, liczące kolejno: 17, 18, 18, 19 przedszkolaków. Ich wychowawczyniami są:: Małgorzata Łada, Jolanta Matys, Edyta Giero, Wanda Buczyńska i Bogusława Żurawska.

W budynku Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie funkcjonuje również jedna 26-osobowa grupa 5-6-latków. Opiekę nad nią sprawują: Barbara Wyszołmierska, Jolanta Godlewska oraz Dorota Krajewska.

Ponadto trzy grupy 5-6 latków mieszczą się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie. Pierwsza z nich liczy 28 dzieci, którymi zajmują się: Wioletta Święcka oraz Urszula Kossakowska. Do drugiej, prowadzonej przez Bożenę Saniewską, uczęszcza 22 przedszkolaków. Natomiast do grupy, której opiekunkami są Justyna Marcak i Katarzyna Pomazańska, zapisanych jest 31 pociech.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych milusińskich z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie.

Galeria przedszkolaków z roku 2015/2016:
:: Galeria naszych milusińskich – MP4

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP3
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP4 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: