REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich - MP4

edukacja
20.09.2015 r., godz. 06.10
Grupa 2- i 3-latków, op. Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska
Wzorem lat ubiegłych przez najbliższe tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dzisiaj publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 4 zajęcia prowadzone są w 9 grupach. Jedna z nich to oddział szkolny, mieszczący się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

W MP4 są dwie grupy, do których uczęszczają dwulatki i trzylatki. Pierwszą, liczącą 27 dzieci, opiekuje się Elżbieta Jasińska. Opiekunkami drugiej grupy, liczącej również 27 dzieci, są Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska.

W placówce utworzono także jedną grupę 3- i 4-latków, do której zapisanych jest 28 dzieci. Opiekunkami tej grupy są panie: Bogusława Grabowska i Bogumiła Szymańska.

Czterolatki w „Biedronkach” podzielone są na dwie grupy. Pierwszą 28-osobową zajmuje się Ewa Chankowska. Druga grupa czterolatków, do której uczęszcza 18 dzieci, to podopieczni Joanny Kalinowskiej.

Dzieci pięcioletnie podzielone są także na 2 grupy. Pierwszą, liczącą 19 dzieci, opiekują się Anna Bączyk i Małgorzata Wacławska, natomiast drugą, do której uczęszcza 24 dzieci, zajmują się Elżbieta Chojnowska i Dorota Leszczyńska.

W przedszkolu funkcjonują ponadto dwie grupy dzieci 5- i 6-letnich. Pierwsza liczy 28 dzieci, a jej wychowawcą jest Izabela Kasza. Zajęcia tej grupy odbywają się w budynku przedszkola. Druga grupa mieści się w jednej z sal Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Uczęszcza do niej aż 30 dzieci. Opiekunką grupy szkolnej jest Agnieszka Gawkowska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie. W kolejnych tygodniach będziemy publikować zdjęcia grupowe z innych zambrowskich przedszkoli.

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP3
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP4 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: