REKLAMA:

III Rodzinna Czwartakiada [foto+video]

sport
24.05.2015 r., godz. 06.20
Rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie po raz kolejny wzięli udział w szkolnych zawodach sportowych w ramach Czwartakiady.

III Rodzinna Czwartakiada odbyła się w minioną sobotę, 23 maja na boisku „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki oraz społeczność szkolną SP4.

Mimo niesprzyjającej pogody frekwencja na zawodach pozytywnie zaskoczyła organizatorów. Wczorajsza rodzinna zabawa zaczęła się od podsumowania konkursu plastycznego „Sport w mojej rodzinie”. Jego laureatami zostali:

:: I miejsce – Aleksandra Nowacka (kl. IIb) oraz Magdalena Dąbrowska (kl. IIIa)
:: II miejsce – Piotr Ziemak (kl. IIIa), Oliwia Puchnowska (kl. IIc) oraz Zuzanna Żebrowska (kl. IIc)
:: III miejsce – Dawid Krajewski (kl. IIId), Dominika Dmochowska (kl. IIIa), Adrianna Kruszewska (kl. IIa), Gracjan Jastrząb (kl. Ib) oraz Małgorzata Milewska (kl. IIb).

Następnie dzieci i ich rodzice uczestniczyli w wielu konkurencjach sprawnościowych m.in.: skakaniu na skakance, rzutach do celu, slalomie z piłką, przeciąganiu liny, skakaniu w workach oraz rzutach do kosza. Nie były to konkurencje trudne, ale wymagały zaangażowania, dokładności, wyczucia równowagi i sprytu.

Ponadto podczas rodzinnych zawodów dzieci oraz rodzice mogli skorzystać z innych atrakcji, np. przejażdżki quadem czy poznania sprzętu, jakim dysponują na co dzień strażacy z PSP w Zambrowie. Dużą atrakcją dla chłopców były odwiedziny piłkarzy Olimpii Zambrów, którzy przeprowadzili krótki trening.

Warto dodać, że każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę - bez względu na osiągnięcia. Dodatkowo wyróżniono najaktywniejsze i najsprawniejsze drużyny rodzinne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz skrótu video z tego wydarzenia.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: