REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich – MP3

edukacja
23.11.2014 r., godz. 06.20
Grupa 2- i 3-latków, op. Elżbieta Jałbrzykowska i Wanda Łaska
Dziś trzeci z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem grupy dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie funkcjonuje 6 oddziałów, do których uczęszcza w sumie 163 dzieci.

Najmłodszą grupą wiekową jest oddział Elżbiety Jałbrzykowskiej i Wandy Łaski, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Grupa liczy 27 dzieci. Drugą grupę stanowią dzieci 3- i 4-letnie, których wychowawczyniami są Barbara Dołęgowska i Kazimiera Kropiewnicka. W grupie jest 28 dzieci. Kolejna grupą liczącą 27 dzieci w wieku 4 lat zajmuje się pani Iwona Szymańska.

Czwartą grupą jest oddział pań Magdaleny Jasińskiej i Jolanty Burak, do którego uczęszczają maluchy w wieku od 5 do 6 lat. Grupa liczy 27 dzieci. Kolejną grupą są również 5 i 6-latki. Ich wychowawczynią jest pani Barbara Bukowska. Do grupy tej uczęszcza 28 dzieci.

Jedna grupa przedszkolna mieści się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie. Uczęszczają do niej dzieci 5 i 6-letnie. Ich opiekunem jest pani Grażyna Kurkowska. Łącznie w oddziale przedszkolnym SP3 uczy się 26 dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie. W najbliższym czasie – ostatni artykuł z cyklu „Galeria naszych milusińskich”, w którym zaprezentujemy zdjęcia grupowe z Miejskiego Przedszkola Nr 6.

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP4 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: