REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich – MP1

edukacja
14.11.2014 r., godz. 06.30
Grupa 3- i 4-latków, op. Małgorzata Kunikowska i Elżbieta Jakubiak
Dziś drugi z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem – wszystkie grupy z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 1 zajęcia prowadzone są w 6 grupach. Dwie z nich, do których uczęszczają 6- i 5-latki, mieszczą się w budynku przy ul. Łomżyńskiej.

W MP1 jest jedna grupa 2,5- i 3-latków. Liczy ona 31 dzieci, a zajęcia prowadzi pani Justyna Przeździecka.

Kolejna grupa to dzieci 3- i 4-letnie. Jest ich w sumie 30. Opiekę nad nimi sprawują: Małgorzata Kunikowska i Elżbieta Jakubiak.

Grupa czterolatków w „Akademii Malucha” liczy 27 dzieci. Zajęcia prowadzą w niej: Małgorzata Wulczyńska, Katarzyna Reczko i Sylwia Jasińska.

Dzieci pięcioletnie stanowią jedną, 26-osobową grupę. Wychowawczyniami są panie: Hanna Modzelewska, Dorota Kapica i Grażyna Bukowska.

Kolejną grupą są 6- i 5-latki. Jest ich w sumie 24. Zajęcia odbywają się w budynku przy ul. Łomżyńskiej (po byłej filii Biblioteki Pedagogicznej w Zambrowie). Opiekunkami tej grupy są: Krystyna Kulesza i Katarzyna Talarska. Zapytaliśmy przedszkolaki z tej grupy, co podoba im się w przedszkolu.

- „Lubię bawić się pluszakami. Znam też piosenkę o wiewiórce.” – powiedziała mam Weronika Gosiewska.

Z kolei Michalina Ziemianowicz i Basia Oleksiak z tej samej grupy zgodnie mówią, że lubią występować jako aktorki, tańczyć oraz bawić się lalkami.

6-latki w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Zambrowie na zajęcia uczęszczają również do budynku przy ul. Łomżyńskiej. Grupą, która liczy 24 dzieci, opiekuje się pani Barbara Tabędzka i Krystyna Ferenc.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie. Za tydzień – przedszkolaki z kolejnego zambrowskiego przedszkola. Poniżej link do artykułu z galerią zdjęć grupowych z MP4, który publikowaliśmy trzy tygodnie temu oraz linki do artykułów z poprzednich lat.

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP4 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: