REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich - MP4

edukacja
24.10.2014 r., godz. 06.30
Grupa 2- i 3-latków, op. Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska
Wzorem lat ubiegłych przez najbliższe tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dzisiaj publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 4 zajęcia prowadzone są w 10 grupach. Dwie z nich to oddziały szkolne, mieszczące się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

W MP4 są dwie grupy trzylatków. Pierwszą, liczącą 28 dzieci, opiekują się Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska. Opiekunką drugiej grupy, liczącej 29 dzieci, jest Elżbieta Jasińska. Zapytaliśmy dzieci, co najbardziej lubią w przedszkolu.

- „Lubię bawić się lalkami i rysować.” – powiedziała nam Ala Arcichowska z grupy pani Elżbiety Jasińskiej.

Czterolatki w „Biedronkach” również podzielone są na dwie grupy. Pierwszą 28-osobową zajmuje się Ewa Chankowska. Druga grupa czterolatków, do której uczęszcza również 28 dzieci, to podopieczni Bogusławy Grabowskiej i Bogumiły Szymańskiej.

Dzieci pięcioletnie podzielone są także na 2 grupy. Wychowawczyniami tych grup są: Magdalena Gołaszewska i Izabela Kasza. Do pierwszej grupy uczęszcza 22 dzieci, a do drugiej – 25.

6-latki w MP4 podzielone zostały aż na 4 grupy. W sumie bawi się i uczy się w nich aż 78 dzieci. Zajęcia w tych grupach odbywają się zarówno w budynku przedszkola, jak i Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Wychowawczyniami tych grup są: Anna Bączyk i Małgorzata Wacławska, Joanna Kalinowska, Dorota Leszczyńska (grupa w SP4) oraz Agnieszka Gawkowska (grupa w SP4).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie. W kolejnych tygodniach będziemy publikować zdjęcia grupowe z innych zambrowskich przedszkoli. 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: