REKLAMA:

Zdjęcia przedszkolaków MP6

edukacja
11.10.2013 r., godz. 06.30
Grupa żłobkowa, op. Joanna Dąbrowska, Alina Kotowska, Edyta Zakrzewska i Agnieszka Ołdakowska
Dziś trzeci z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem grupy dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 6 zajęcia prowadzone są aż w 12 grupach. Trzy z nich to oddziały szkolne. Dwa mieszczą się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie, a jeden – domu parafialnym parafii Trójcy Przenajświętszej. Jedna grupa to żłobek dla dzieci w wieku do dwóch lat.

Do grupy żłobkowej zapisanych jest 30 dzieci. Opiekę nad dziećmi sprawuje Joanna Dąbrowska, Alina Kotowska, Edyta Zakrzewska i Agnieszka Ołdakowska. Dzieci w grupie są bardzo pogodne i radosne. Z chęcią pozowały do wykonywanych przez nas zdjęć.

Kolejna grupa to 2- i 3-latki. Liczy 30 dzieci. Opiekę nad nimi sprawują dwie panie: Elżbieta Bieńkowska i Małgorzata Boguszewska.

W MP6 jest jedna grupa 3- i 4-latków. Uczęszcza do niej również 30 dzieci. Wychowawcą tej grupy jest Katarzyna Pomazańska.

Czterolatki w MP6 podzielone są na dwie grupy. Pierwszą z nich, liczącą 29 dzieci, zajmuje się Joanna Dąbrowska. Drugą natomiast zajmuje się Anna Mianowska. Uczęszcza do niej 28 dzieci. Poprosiliśmy dzielne czterolatki o wypowiedzi. Zapytaliśmy co lubią robić w przedszkolu.

- „Lubię bawić się samochodami.” - powiedział nam 4-letni Maciek Lipski.

- „Lubię bawić się lalkami i w lekarza. Będę leczyła mamę, babcię i dziadka.” - powiedziała z kolei Weronika Karwowska z tej samej grupy.

W MP6 funkcjonuje również grupa dzieci 4- i 5-letnich, do której zapisanych jest 22 dzieci. Opiekę w tej grupie sprawują: Wanda Buczyńska i Urszula Kossakowska.

Kolejną grupę stanowią pięciolatki. Jest w niej 21 dzieci, a opiekę sprawuje Jolanta Matys.

W placówce stworzona jest również grupa integracyjna, do której chodzą dzieci 5- i 6-letnie. Są one pod opieką Barbary Wyszomirskiej, Jolanty Godlewskiej oraz Doroty Krajewskiej.

6-latki w MP6 tworzą aż 4 grupy. W sumie bawi się i uczy w nich ok. 100 dzieci. Wychowawczyniami tych grup są: Barbara Groszfeld, Małgorzata Łada, Bogusława Żurawska, Justyna Marcak, Wioletta Święcka, Grażyna Wasilewska, Bożena Saniewska oraz Elżbieta Giero.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. Za tydzień – ostatni artykuł z cyklu „Galeria naszych milusińskich”, w którym zaprezentujemy zdjęcia grupowe z „Akademii Malucha”. 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: