REKLAMA:

Zdjęcia przedszkolaków MP1

edukacja
18.10.2013 r., godz. 06.30
Grupa 2,5- i 3-latków, op. Małgorzata Kunikowska, Katarzyna Reczko oraz pomoc nauczycielska - Małgorzata Orłowska
Dziś ostatni z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 1 zajęcia prowadzone są w 6 grupach. Dwie z nich, do których uczęszczają 6- i 5-latki, mieszczą się poza budynkiem przedszkola. Jedna w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyszyńskiego, a druga - w budynki Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W MP1 jest jedna grupa 2,5- i 3-latków. Liczy ona 25 dzieci, a zajęcia prowadzą panie: Małgorzata Kunikowska, Katarzyna Reczko oraz pomoc nauczycielska - Małgorzata Orłowska.

Kolejna grupa to dzieci 3- i 4-letnie. Jest ich w sumie 29. Opiekę nad nimi sprawują: Małgorzata Wulczyńska i Elżbieta Jakubiak. Zapytaliśmy przedszkolaki z tej grupy, co podoba im się w przedszkolu.

- „Najbardziej lubię bawić się w chowanego.” - powiedział nam Michał Grabowski.

Z kolei Wiktor Kaczyński i Franek Stefanowicz z tej samej grupy lubią bawić się samochodami, Zosia Gosk lubi wycinać, a Ula Kulesza - rysować kredkami.

Grupa czterolatków w „Akademii Malucha” liczy 29 dzieci. Zajęcia prowadzą w niej: Hanna Modzelewska i Katarzyna Reczko.

Dzieci pięcioletnie stanowią jedną, 28-osobową grupę. Wychowawczyniami są panie: Krystyna Ferenc i Justyna Przeździecka.

- „Lubię bawić się w berka. Moja ulubiona zabawka to konik (…) W przedszkolu nauczyliśmy się piosenki o Paku.” - powiedziała nam 5-letnia Iga Zaremba.

Kolejną grupą są 6- i 5-latki. Jest ich w sumie 25. Zajęcia odbywają się na parterze budynku Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Opiekunkami tej grupy są: Dorota Kapica i Katarzyna Talarska.

6-latki w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Zambrowie na zajęcia uczęszczają z kolei do budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Grupą, która liczy 28 dzieci, opiekuje się pani Krystyna Kulesza i Barbara Tabędzka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie. Poniżej zbiór linków do artykułów z galerią zdjęć grupowych MP3, MP4 i MP6, które publikowaliśmy w minionych tygodniach oraz linki do artykułów z poprzednich lat. 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: