REKLAMA:

Zdjęcia przedszkolaków MP4

edukacja
04.10.2013 r., godz. 06.25
Grupa 3-latków, op. Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska
Dziś drugi z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem – wszystkie grupy z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 4 zajęcia prowadzone są aż w 10 grupach. Dwie z nich to oddziały szkolne, mieszczące się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

W MP4 są dwie grupy trzylatków. Pierwszą, liczącą 26 dzieci, opiekują się Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska. Opiekunkami drugiej grupy, liczącej 27 dzieci, są Elżbieta Jasińska oraz Elżbieta Chojnowska.

Czterolatki w „Biedronkach” również podzielone są na dwie grupy. Grupą 23-osobową zajmuje się Ewa Chankowska. Druga grupa czterolatków, do której uczęszcza 22 dzieci, to podopieczni Bogusławy Grabowskiej i Bogumiły Szymańskiej. Zapytaliśmy dzieci, co najbardziej lubią w przedszkolu.

- „Ja lubię bawić się wózkami i lalkami.” - powiedziała nam 4-letnia Oliwia Stachnik z grupy pani Ewy Chankowskiej.

- „Ja lubię sprzątać i bawić się narzędziami.” - powiedział nam z kolei Dawid Sawicki z tej samej grupy.

Dzieci pięcioletnie podzielone są także na 2 grupy. Wychowawczyniami tych grup są: Joanna Kalinowska i Izabela Kasza. Do pierwszej grupy uczęszcza 20 dzieci, a do drugiej – 31.

6-latki w MP4 podzielone zostały aż na 4 grupy. W sumie bawi się i uczy się w nich aż 105 dzieci. Zajęcia w tych grupach odbywają się zarówno w budynku przedszkola, jak i Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Wychowawczyniami tych grup są: Anna Bączyk i Małgorzata Wacławska, Dorota Leszczyńska, Elżbieta Zalewska (grupa w SP4) oraz Agnieszka Gawkowska (grupa w SP4).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie. Za tydzień – przedszkolaki z kolejnego zambrowskiego przedszkola. Poniżej link do artykułu z galerią zdjęć grupowych z MP3, który publikowaliśmy w minionym tygodniu oraz linki do artykułów z poprzednich lat. 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: