REKLAMA:

Zdjęcia przedszkolaków MP3

edukacja
27.09.2013 r., godz. 06.25
Grupa 5 i 6-latków, op. Grażyna Krukowska i Emilia Szcześniak
Wzorem lat ubiegłych przez najbliższe tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dzisiaj publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie funkcjonuje 7 oddziałów, do których uczęszcza w sumie 190 dzieci.

Najmłodszą grupą wiekową jest oddział Barbary Dołęgowskiej, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Grupa liczy 28 dzieci, jednak w dniu naszej wizyty w przedszkolu było tylko 15 dzieci.

Drugą grupę stanowią dzieci 3- i 4-letnie, których wychowawczynią jest Iwona Szymańska. W grupie jest 30 dzieci, w dniu naszej wizyty było tylko 21. Dzieci w tej grupie lubią zajęcia plastyczne, m.in. malowanie farbami i rysowanie kredkami. Niektóre dzieci mają swoje ulubione zabawy.

- „Najbardziej lubię się bawić z Gabrysią w domek. Bawię się też lalkami.” - powiedziała nam 3-letnia Lenka Antulewicz.

Kolejna grupą, do której uczęszcza 30 dzieci w wieku 4 lat, zajmuje się pani Barbara Bukowska. W dniu naszej wizyty na zajęciach było 22 dzieci.

Czwartą grupą jest oddział pań Grażyny Krukowskiej i Emilii Szcześniak, do którego uczęszczają maluchy w wieku od 5 do 6 lat. Grupa liczy 30 dzieci. W dniu robienia zdjęć obecnych było 26 dzieci. Dziewczynki z tej grupy powiedziały nam, że lubią bawić się piłeczką oraz kucykami. Chłopcy mają oczywiście nieco inne zainteresowania.

- „Lubię bawić się samochodem z torami.” - powiedział nam Konrad Skoczeń z grupy pani Grażyny Krukowskiej i Emilii Szcześniak.

Kolejną grupą są również 5 i 6-latki. Ich wychowawczyniami są panie: Magdalena Jasińska, Jolanta Burak oraz pomoc – Ewa Tryniszewska. Do grupy tej uczęszcza 28 dzieci.

Dwie grupy przedszkolne mieszczą się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie. Uczęszczają do nich dzieci 5 i 6-letnie. Opiekunem pierwszej z nich jest pani Elżbieta Jałbrzykowska, a drugiej - Wanda Łaska. Łącznie w oddziale przedszkolnym SP3 uczy się 44 dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dołączonej do artykułu. W kolejnych tygodniach będziemy publikować zdjęcia grupowe z innych zambrowskich przedszkoli. 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: