REKLAMA:

Harmonogram Dni Zambrowa

kultura
18.05.2005 r., godz. 06.00
Wszystkim naszym czytelnikom przypominamy, że w dniach od 1 do 5 czerwca 2005 roku odbędą się IX Dni Zambrowa. Już od 4 lat, co roku nasz Portal przygotowuje z tej okazji specjalny internetowy serwis tematyczny, w którym przed Dniami Zambrowa zamieszczamy szczegółowy harmonogram, a w trakcie i po zakończeniu dni miasta, publikujemy artykuły ze zdjęciami. W tym roku również udostępniliśmy taki serwis. Dostępny jest pod adresem www.dni.zambrow.org oraz jako link na stronach Zambrowskiego Portalu, od 2 maja 2005 r.

Dwa tygodnie temu publikowaliśmy artykuł zapowiadający IX Dni Zambrowa oraz zapraszający do odwiedzenia serwisu internetowego. Od tego czasu organizator – Miejski Ośrodek Kultury, codziennie nanosi pewne zmiany w planowanym harmonogramie, które my również na bieżąco zmieniamy w serwisie internetowym.

Dla tego zachęcamy wszystkich do sprawdzania aktualnego harmonogramu IX Dni Zambrowa na stronie internetowej www.dni.zambrow.org. Jest to oficjalna strona dni naszego miasta, aktualizowana na bieżąco. Jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji o przebiegu Dni Zambrowa.

Zapraszamy do korzystania: www.dni.zambrow.org.
Marta Konopna – Miejski Ośrodek Kultury w zambrowie
Grzegorz Zawistowski – Zambrow.org


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: