REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich - MP1

edukacja
22.04.2013 r., godz. 06.20
Grupa 3-latków, op. Małgorzata Wulczyńska i Elżbieta Jakubiak
Dziś czwarty i ostatni z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem grupy dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 1 zajęcia prowadzone są w 5 grupach. Jeden oddział, do którego uczęszczają 6-latki mieści się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyszyńskiego.

W MP1 jest jedna grupa trzylatków. Liczy ona 31 dzieci, a zajęcia prowadzą panie: Małgorzata Wulczyńska i Elżbieta Jakubiak.

Czterolatki w „Akademii Malucha” podzielone są na dwie grupy. W pierwszej liczącej 34 dzieci zajęcia prowadzą: Hanna Modzelewska, Katarzyna Talarska oraz Justyna Przeździecka. Grupa druga to podopieczni pani Krystyny Ferenc. Grupa ta liczy 32 dzieci.

Zapytaliśmy przedszkolaki co podoba im się w przedszkolu.

- „Lubię rysować, malować i budować statki kosmiczne. Jak będę duży to zostanę Spiderman`em bo zawsze wygrywa ze złem.” - powiedział Krzyś Brzóska.

Dzieci pięcioletnie stanowią jedną, 35-osobową grupę. Wychowawczyniami są panie Krystyna Kulesza i Dorota Kapica.

- „Najbardziej lubię się bawić w kąciku kuchennym, a jak będę duża to zostanę dentystką.” - powiedziała nam 5-letnia Zosia.

Z kolei kolega Zosi, Igor Korytkowski najbardziej lubi rysować i śpiewać piosenki. Ostatnio nauczył się piosenki o wiośnie. Mówi, że jak będzie dorosły zostanie policjantem.

6-latki w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Zambrowie na zajęcia uczęszczają do budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Grupą opiekuje się pani Katarzyna Reczko i Małgorzata Kunikowska.

- „Lubię rysować. Dzisiaj na zajęciach rysowaliśmy zanieczyszczenia. W przyszłości zostanę fryzjerką. Umiem układać włosy.” - powiedziała nam Maja Wądołowska.

Z kolei Marysia Łaska pochwaliła nam się, że ostatnio narysowała wiosnę i bardzo tęskni za tą porą roku. Jak podkreślała, nie może się już jej doczekać.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie. 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: