REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich – MP3 [foto]

edukacja
08.04.2013 r., godz. 06.20
Dzieci 2- i 3-letnie, wychowawczyni Iwona Szymańska
Dziś drugi z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem – wszystkie grupy z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Zambrowie funkcjonuje 6 oddziałów, do których uczęszcza w sumie 180 dzieci.

Najmłodszą grupą wiekową jest oddział Iwony Szymańskiej, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Grupa liczy 29 dzieci, jednak w dniu naszej wizyty w przedszkolu było tylko 21 dzieci.

Drugą grupę stanowią dzieci 3- i 4-letnie, których wychowawczynią jest Barbara Bukowska. W grupie jest 30 dzieci, w dniu naszej wizyty było tylko 16. Dzieci w tej grupie lubią bawić się klockami, samochodami, a także rysować. Jak mówi wychowawczyni - jedni nie mogą doczekać się kiedy będą dorośli, z kolei inne dzieci lubią uczyć się nowych wierszyków i piosenek, np. ostatnio dzieci poznały wierszyk o „Murzynku Bambo”, a także piosenkę „Ciepło-zimno”.

Kolejna grupą, do której uczęszcza 30 dzieci w wieku 4 lat, zajmują się panie Grażyna Krukowska oraz Emilia Szcześniak. W dniu naszej wizyty na zajęcia przyprowadzonych było tylko 16 dzieci.

- „Malujemy pisanki i ozdoby. Nauczyłam się piosenki o wielkanocnym stole.” - powiedziała nam 4-letnia Jonatka.

Czwartą grupą jest oddział pani Magdaleny Jasińskiej, do którego uczęszczają maluchy w wieku od 4 do 5 lat. Grupa liczy 31 dzieci. W dniu robienia zdjęć obecnych było 22 dzieci.

- „Jak będę dorosła, to będę lekarką, będę leczyła dzieci. Lubię najbardziej rysować.” - powiedziała nam 5-letnia Natalka.

Z kolei Mikołaj Podbielski powiedział nam, że lubi bawić się samochodami sportowymi. Ostatnio nauczył się piosenki o „Marcu czarodzieju”.

Najstarszą grupą, której zajęcia odbywają się w murach Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie jest oddział Jolanty Burak i Wandy Łaska. Do grupy tej uczęszczają dzieci 5- i 6-letnie. Jest ich 30.

Kolejna grupa przedszkolna mieści się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie. Jest to grupa „zerowa”, czyli ta, do której uczęszczają dzieci 6-letnie. Opiekunem grupy jest pani Barbara Dołęgowska.

- „W przedszkolu zawsze się bawię klockami, buduję zamki. Lubię zajęcia plastyczne.” - powiedziała nam 6-letnia Daria z „zerówki”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dołączonej do artykułu. W kolejnych tygodniach będziemy publikować zdjęcia grupowe z następnych zambrowskich przedszkoli.

Polecamy:


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: