REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich – MP6

edukacja
01.04.2013 r., godz. 06.05
Grupa żłobkowa, opiekun Joanna Dąbrowska
Wzorem ubiegłych lat przez najbliższe cztery tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dzisiaj publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 6 zajęcia prowadzone są aż w 12 grupach. Trzy z nich to oddziały szkolne, mieszczące się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie, natomiast jedna to żłobek dla dzieci w wieku do dwóch lat.

Do grupy żłobkowej zapisanych jest dwadzieścioro dzieci. Opiekę nad dziećmi sprawuje Joanna Dąbrowska. Dzieci w grupie są bardzo pogodne i radosne. Z chęcią pozowały do wykonywanych przez nas zdjęć.

W MP6 są dwie grupy trzylatków. Pierwszą, liczącą 26 dzieci, opiekuje się Anna Mianowska. Opiekunką drugiej grupy trzylatków jest Joanna Dąbrowska.

- „W przedszkolu jest fajnie, bo są zabawki i samochody.” - opowiadają jednogłośnie trzylatki, na pytanie „co podoba im się w przedszkolu?”.

Maluchy opowiedziały nam także o swoich zabawach w sklepik, gdzie kupują i sprzedają różne produkty.

Czterolatki w MP6 również podzielone są na dwie grupy. Grupą IV licząca 29 dzieci zajmuje się Jolanta Matys, a pomocą jest Agnieszka Ołdakowska, w grupie pracuje także stażystka Małgorzata Skowrońska. Grupa V to dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Maluchy znajdują się pod opieką Wandy Buczyńskiej.

- „Lubię bawić się z dziećmi, chciałbym zostać gitarzystą.” - powiedział nam 4-letni Miłosz Partyka.

Dzieci pięcioletnie podzielone są na trzy grupy: VI, VII i VIII. Wychowawczyniami tych grup są kolejno: Małgorzata Łada i Edyta Giero, Barbara Groszfeld i Wioletta Święcka oraz Małgorzata Boguszewska. Do pierwszej grupy uczęszcza 27 dzieci, do drugiej - 21, a trzeciej - 19.

- „Lubię się bawić z koleżankami w różne zabawy, w dom. Piosenkę o wiosence nauczyłam się.” - powiedziała nam 5-letnia Oliwia Krysińska.

Dzieci lubią zabawy ruchowe i rysowanie. Dziewczynki powiedziały nam, że chcą zostać wróżkami i księżniczkami, natomiast chłopcy strażakami i policjantami.

6-latki w MP6 to grupy o numerach: X, XI i XII. W sumie jest w nich 71 dzieci. Zajęcia w tych grupach odbywają się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie. Wychowawczyniami tych grup są: Justyna Marcak i Katarzyna Pomazańska, Bożena Saniewska i Bogusława Żurawska oraz Urszula Kossakowska.

- „Ja się ogólnie bawię. Lubię zajęcia, dzisiaj robimy szaszłyki z owoców.” - powiedziała nam 6-letnia Marta Grądzka.

- „Malować bardzo lubię, dużo maluję. Dzisiaj malowałam farbami panią wiosnę.” - powiedziała nam Oliwia Dmochowska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. W kolejnych tygodniach – następne przedszkola z Zambrowa.ŁL


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: