REKLAMA:

Lodowisko w Zambrowie otwarte. Godziny pracy i cennik.

rekreacja/wypoczynek
13.12.2012 r., godz. 06.30
Uwaga! Otwierają lodowisko
Kierownik Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie przygotowuje się do otwarcia lodowiska. Wszystko wskazuje na to, że na łyżwy będziemy mogli wybrać się jeszcze w tym tygodniu.

Zgodnie z planami i zapowiedziami Jerzego Przychodnia, kierownika Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie, otwarcie miejskiego lodowiska odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 grudnia. Na szczęście w tym roku aura nie zawiodła. Mróz trzymający od kilku dni pozwolił na zakończenie prac montażowych przy sztucznym lodowisku. Obecnie tworzona jest warstwa lodu, która docelowo musi mieć 5cm grubości.

Od soboty lodowisko w Zambrowie czynne będzie codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00. Czas pobytu na tafli, podobnie jak w ubiegłym sezonie nie będzie limitowany, czyli płacić będziemy za wejście, a nie za czas. Planując jazdę na łyżwach pamiętać należy jednak, że każdego dnia zaplanowana jest jedna przerwa techniczna w godz.: od 15.00 do 16.00. W przypadku opadów deszczu lodowisko nie będzie czynne.

Cennik lodowiska od 15 grudnia 2012:
:: Bilet normalny – 5,00 zł / 1 wejście / 1osoba.
:: Bilet ulgowy – 4,00 zł / 1 wejście / 1 osoba.
:: Wejścia grupowe zorganizowane za pośrednictwem jednostek oświatowych, organizacji, stowarzyszeń, itp. (min. 5 osób) – 3,00 zł / 1 wejście/ 1osoba + opiekun gratis.

Cennik wypożyczenia łyżew
:: Wypożyczenie 1 pary łyżew – 3,00 zł / godzinę.
:: Łyżwy dla grup – 3,00 zł / 1 osoba bez dopłat.

Ostrzenie łyżew – 5,00 zł/1 para.

Dzieci w wieku do 7 roku życia z lodowiska mogą korzystać bezpłatnie, jeżeli będą pod opieką osoby dorosłej, która wykupi bilet dla siebie.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: