Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Akademia Rozwoju Osobistego w Zambrowie? Poszukiwani liderzy
biznes
16.04.2018 r., godz. 13.45

Są plany utworzenia w Zambrowie Akademii Rozwoju Osobistego, której misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami biznesowymi. Są to cykliczne szkolenia, otwarte dla wszystkich chętnych do zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi. Jednak aby Akademia mogła w naszym mieście ruszyć, muszą znaleźć się liderzy główni.

Akademia Rozwoju Osobistego „Columbus” to ogólnopolska społeczność w ramach strefy lidera oraz strefy biznesu. W ten sposób inspiruje do działania i postaw prospołecznych poprzez spotkania oraz warsztaty z ludźmi sukcesu, z praktykami - nie teoretykami. Kreuje liderów oraz rozwija ich umiejętności przywódcze. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach Akademii każdy z członków otrzymuje dawkę praktycznej wiedzy, która ma wynieść jego karierę zawodową na wyższy poziom.

Tego typu bezpłatne spotkania planowane są także w Zambrowie. Ambasador Akademii Rozwoju Osobistego Columbus Joanna Truchel poinformowała nas, że na każdym z nich będzie można poznać inspirującego prelegenta, wziąć udział w wartościowym szkoleniu lub nabyć nowe umiejętności podczas warsztatów, odbywających się w kilku wyselekcjonowanych blokach tematycznych. Każde spotkanie ma być inspiracją oraz impulsem do działania - impulsem do zmiany na lepsze.

- „Jeśli chciałbyś/chciałabyś ułatwić sobie możliwość zdobycia praktycznych umiejętności i budowania swojej kariery zawodowej zarówno w kontekście umowy o pracę, jak i prowadzenia własnej firmy, to zapraszam do Akademii Rozwoju Osobistego Columbus. Akademia daje możliwość sprawdzenia się w roli organizatora wydarzeń. Rozwiniesz swoje umiejętności przywódcze, komunikacyjne, sceniczne i inne ważne w rozwoju twojej kariery zawodowej.” - przekazuje Joanna Truchel. - „Szukamy ludzi odważnych w każdym wieku, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje. Chcemy tworzyć środowisko świadomych pracowników i przedsiębiorców.” - dodaje.

Aktualnie poszukiwani są w Zambrowie liderzy generalni do współtworzenia sieci Akademii Rozwoju Osobistego Columbus. Może zostać nim każdy. Wystarczą chęci! Organizatorzy czekają na zgłoszenia pod adresem: rekrutacja@akademiacolumbus.pl.

Do artykułu, w formie plików PDF, dołączamy informacje o misji i wizji Akademii Rozwoju Osobistego Columbus oraz korzyściach płynących z bycia liderem „Columbusa”.


ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.