Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Seminarium Szkoleniowe Kyokushin Karate i Ju Jitsu w Krzyżu Wielkopolskim
sport
13.04.2018 r., godz. 14.30

W Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Krzyski Klub Karate Kyokushin z Sensei Krzysztofem Bortnikiem na czele, udział wzięli trenerzy i zawodnicy Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Zambrowie.

W miniony weekend trenerzy i zawodnicy Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Zambrowie, wzięli udział w Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Krzyski Klub Karate Kyokushin z Sensei Krzysztofem Bortnikiem na czele.

Głównym prowadzącym Seminarium był Shihan Artur Więzowski 6 dan Kyokushin Karate i 9 dan Ju JItsu. W prowadzeniu wykładów wspierali go Sifu Chu Van Truong Kung Fu, Sensei Robert Gaździk 2 dan Kyokushin 4 dan JuJitsu , Sensei Przemysław Brzozowski 1 dan Karate 3 dan Ju Jtsu, Sensei Zbigniew Dąbrowski 2 dan, Sensei Krzysztof Bortnik 1 dan. W Seminarium udział wzięli utytułowani zawodnicy i zawodniczki - medaliści Mistrzostw Europy, Mistrzowie Polski, Mistrzowie Pucharu Polski.

Seminarium skierowane było do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Podczas drugiego dnia wykładów uczestnicy przystąpili do egzaminów, za co zostali uhonorowani specjalnymi dyplomami.

Warto wspomnieć, że podczas tego wydarzenia można było zobaczyć pokaz umiejętności i zdolności mistrzów.


RN© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.